0312 419 11 29         fatihunurlu@fatihunurlusigorta.com
HAKKIMIZDA

Merhaba! Ben Fatih Ünürlü 1992 yılından bu güne kadar sadece sigortacılık mesleğiyle meşgul olan ben ve ekibim size daha iyi kaliteli ve ucuz sigorta hizmetini vermek için çalışmaktayız 6.000 neyakın müşterimizin olusu bunun en iyi kanıtı olup, sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim.

aıle gıbı oldugumuz bızı daha once tercıh eden musterı gurubumuzda da sızlerıde gormek ten mutlu olacagımıda ıfade etmek ısterım

ayrıca sıgorta acentelıgı geregı her turlu sıgorta ıhtıyacınızıda acentelıgım aracılıgı ıle gıderebılırsınız

Acenteliğimiz birden fazla sigorta şirketinin yetkilerini temsil etmekte olup her türlü sigorta poliçelerinizi alternatifli ve seçenekli fiyatlandırma esasına uygun olarak düzenleyebilir, arzu ederseniz teklif olarak size sunabilir, değişik ödeme seçenekleri ile poliçelerinizi düzenleyebiliriz.

Temsil ettiğimiz sigorta şirketlerinin anlaşmalı servis ağının yanında acenteliğimizin de anlaşmalı olduğu her marka ve model aracınıza hizmet verecek şekilde düzenlenmiş özel servislerimizden istifade edebilir, dilerseniz hasarlı araçlarınızı veya perıyodık bakımları ıcın araclarınızı adresinizden alarak sizi hiç yormadan teknik işlerle uğraştırmadan, , tamir edilmiş olarak adresinize ulaştırabiliriz.

7/24 hattımızı kullanarak bıze turkıye hatta dunyanın her yerınden ulasa bılır kesıntısız hızmet alabılırsınız

Sitemızı zıyaret ettıgınız ıcın tesekkur ederim

Sızlerıde aramızda gormekten mutluluk duyarız

fatih ünürlü

jeolojı muh.

 

SEKTÖREL HABERLER
ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SİGORTA ŞİRKETLERİ
ANA SAYFA   |   HAKKIMIZDA   |   POLİÇE HATIRLAT   |   SIK SORULAN SORULAR   |   ONLINE TEKLİF AL   |   İLETİŞİM